українською

Як проводити весільну фотосесію взимку?

Зима — теж доволі популярна пора року для проведення весіль. У зв’язку з цим багато пар замислюються про те, як і де фотографуватися взимку?

Зима не є перешкодою для фотосесії на вулиці

Попри те, що на вулиці холодно, всеодно можна отримати гарні весільні фотографії. Треба лише з розумом підходити до організації цього процесу.

Не варто вибирати місця для прогулянки, де треба багатоходити пішки. Наприклад, Пирогово чи Феофанія не підходять для цього. Коли на вулиці холодна погода, фотографуватися треба швидко. Тобто робити кілька фото і їхати далі у наступнє місце. Не варто залишатися на одному місці більше 15 хвилин. Таким чином ніхто не замерзне і усім буде комфортно.

Фото у приміщеннях

Взимку або пізньою осінню завжди варто себе підстраховувати. Погода може бути несподіваною. Може піти дощ або сильний сніг, які зроблять фотопрогулянку на відкритому повітрі неможливою. Саме тому досвідчені весільні фотографи рекомендують орендувати для таких цілей фотостудії.

Однієї години у студії буде досить, щоб отримати чудові знімки в декорованому оточенні, при цьому абсолютно не турбуючись про погоду на вулиці.

Окрім фотостудій цікавим вибором будуть музеї і інші красиві приміщення. Наприклад, Шоколадний будиночок.

фото зала модерн

Ця унікальна споруда є колишнім графським особняком, побудованим на рубежі 19 і 20 сторіч. Зали Шоколадного будиночка виконані в різних стилях від бароко до класицизму. Це місце дуже підходить для весільних фотосесій.

Таким чином стає зрозумілим, що при бажанні хороші фото можна отримати у будь-яку пору року. Будь це зима чи літо!