Чи потрібен фотограф на хрещення?

Хрещення — це подія, що здійснюються раз в житті. Обряд хрещення покликаний відкрити ворота духовного світу для людини. Зрозуміло, що обряд є украй важливим і пам’ять про нього повинна зберегтися у сімейному альбомі у вигляді красивих фотографій і якісного відео.

Чи замовляти фотографа на хрестини?

Відповідь однозначна, звичайно ж ТАК. Якісні фото — запорука хорошої пам’яті про таку урочисту подію. Буває, що хресні батьки про це навіть не замислюються. Хтось з гостей може узяти із собою якусь камеру, але про хороші фотографії у такому разі говорити не доводиться. Адже зйомка в церкві — одна з найскладніших для фото чи відео. Як правило, в православних храмах панує темрява. Отож для фотографа це справжній виклик, особливо враховуючи той факт, що в церкві небажано, а часто і зовсім заборонено, використання спалахів. Щоб в таких умовах отримати якісні фотографії (яскраві, різкі, з правильним перенесенням кольорів) потрібна професійна техніка і багаторічний стаж її користування. Саме тому така робота під силу лише професійному фотографові.

Враховуючи, що хрестини — подія що відбувається раз в житті, економити на фотографові однозначно не варто. Замовивши фотографа-аматора клієнт отримає дуже низькоякісні знімки. Треба розуміти, що повторну зйомку крещення, на жаль, провести не можна.

Замовити якісні послуги фотографа на хрещення в Києві за адекватною ціною можно на цьому сайті, треба лише зв’язатися із фотографом через контакти.

 

Як проводити весільну фотосесію взимку?

Зима — теж доволі популярна пора року для проведення весіль. У зв’язку з цим багато пар замислюються про те, як і де фотографуватися взимку?

Зима не є перешкодою для фотосесії на вулиці

Попри те, що на вулиці холодно, всеодно можна отримати гарні весільні фотографії. Треба лише з розумом підходити до організації цього процесу.

Не варто вибирати місця для прогулянки, де треба багатоходити пішки. Наприклад, Пирогово чи Феофанія не підходять для цього. Коли на вулиці холодна погода, фотографуватися треба швидко. Тобто робити кілька фото і їхати далі у наступнє місце. Не варто залишатися на одному місці більше 15 хвилин. Таким чином ніхто не замерзне і усім буде комфортно.

Фото у приміщеннях

Взимку або пізньою осінню завжди варто себе підстраховувати. Погода може бути несподіваною. Може піти дощ або сильний сніг, які зроблять фотопрогулянку на відкритому повітрі неможливою. Саме тому досвідчені весільні фотографи рекомендують орендувати для таких цілей фотостудії.

Однієї години у студії буде досить, щоб отримати чудові знімки в декорованому оточенні, при цьому абсолютно не турбуючись про погоду на вулиці.

Окрім фотостудій цікавим вибором будуть музеї і інші красиві приміщення. Наприклад, Шоколадний будиночок.

фото зала модерн

Ця унікальна споруда є колишнім графським особняком, побудованим на рубежі 19 і 20 сторіч. Зали Шоколадного будиночка виконані в різних стилях від бароко до класицизму. Це місце дуже підходить для весільних фотосесій.

Таким чином стає зрозумілим, що при бажанні хороші фото можна отримати у будь-яку пору року. Будь це зима чи літо!

Фотосесії в українському стилі від Olegasphoto

Фотосесія — це завжди гарно. Проводити фотосесію можна з конкретної причини, а можна і просто так для підняття настрою. При замовленні такої послуги від професійного фотографа, маса позитивних емоцій забезпечена.

При організації фотографування перше питання, які виникає — це її тематика. Не завжди буває легко визначитися з тим, як краще фотографуватися. Дуже популярними на сьогодні являються фотосесії в українському стилі. Фото у вышивашках та национальних костюмах мають неперевершений колорит та автентичність.

фото в українському стилі

У зв’язку з цим Olegasphoto надає послуги щодо проведення таких фотозйомок. Але наступне питання це:

Де саме фотографуватися у Києві?

Місто Київ надає величезний вибір місць для фотосесій у національній одежі.

Почати варто з Пирогово, музею народного господарства під відкритим небом. Варто сказати, що воно є найпривабливішим місцем для фотосесій в українському стилі. Місцевий ландшафт просто ідеален для цього.

Свадьба в украинском стиле

При чому, що характерно, в українському стилі сьогодні популярно не просто фотографуватися, але і проводити весілля. Наприклад ось на цьому відео можна подивитися, як це виглядає:

Весілля в українському стилі — захід мальовничий і барвистий. Кожне весілля має бути унікальним, таким, що запам’ятовується назавжди. Цим вимогам відповідає проведення свята у національному стилі.

весілля в українському стилі

Особливо запам’ятовується свято після того, як будуть зроблені якісні фотографії та відео, що можна буде проглядати сім’єю нескінченну кількість. Адже спогади — одна з найцінніших речей у житті.

P.S. Olegasphoto не надає національну одежу в оренду.