українською

Чи потрібен фотограф на хрещення?

Хрещення — це подія, що здійснюються раз в житті. Обряд хрещення покликаний відкрити ворота духовного світу для людини. Зрозуміло, що обряд є украй важливим і пам’ять про нього повинна зберегтися у сімейному альбомі у вигляді красивих фотографій і якісного відео.

Чи замовляти фотографа на хрестини?

Відповідь однозначна, звичайно ж ТАК. Якісні фото — запорука хорошої пам’яті про таку урочисту подію. Буває, що хресні батьки про це навіть не замислюються. Хтось з гостей може узяти із собою якусь камеру, але про хороші фотографії у такому разі говорити не доводиться. Адже зйомка в церкві — одна з найскладніших для фото чи відео. Як правило, в православних храмах панує темрява. Отож для фотографа це справжній виклик, особливо враховуючи той факт, що в церкві небажано, а часто і зовсім заборонено, використання спалахів. Щоб в таких умовах отримати якісні фотографії (яскраві, різкі, з правильним перенесенням кольорів) потрібна професійна техніка і багаторічний стаж її користування. Саме тому така робота під силу лише професійному фотографові.

Враховуючи, що хрестини — подія що відбувається раз в житті, економити на фотографові однозначно не варто. Замовивши фотографа-аматора клієнт отримає дуже низькоякісні знімки. Треба розуміти, що повторну зйомку крещення, на жаль, провести не можна.

Замовити якісні послуги фотографа на хрещення в Києві за адекватною ціною можно на цьому сайті, треба лише зв’язатися із фотографом через контакти.