Ви хвилюєтеся за передвесільні витрати та підшукуєте ідеї, за допомогою яких можна зменшити ці витрати? Якщо це так, ось кілька порад як відсвяткувати весілля недорого.

Як недорого відсвяткувати весілля? Весільний день — це захоплюючий і найемоційніший день у житті кожної людини. Приготування до весільного дня вимагає багато часу і зусиль. Проте середньостатистична вартість весілля в наші дні досить висока, тому пари все частіше обирають оригінальні та творчі шляхи економії коштів для власного весілля. Економити можна на усьому: на платті для нареченої, обручках, прикрасах на весіллі, на урочистому столі. Все потрібно планувати в рамках з вашим бюджетом, в іншому випадку весілля може коштувати вам дуже дорого. Щоб зменшити витрати на весілля необхідно скоротити або виключити певні підготовчі етапи.

Плаття для нареченої: Будь-яка наречена завжди дивиться на сукню своєї мрії, яка може насправді дуже дорого коштувати. Але можна купувати сукню для нареченої і в не дуже відомому і економному магазині, а потім підігнати його під свої розміри. Інший метод — придбати весільну сукню, що була у використанні, або орендувати її. Оренда дасть вам можливість не тільки одягти сукню про яку ви мріяли, але й дозволить заощадити пристойну суму.

Урочистий стіл: Їжа — сама фінансово накладна частина весілля, і ви зможете трохи заощадити, якшо заберете м’ясо з меню або якшо організуєте фуршет зі шведським столом. Може бути непоганим варіантом використання особистого бару або домашнього вина. Можна дістати непогану знижку якщо домовитися з яким-небудь магазином обслуговувати ваше весілля.

Запрошення на весілля: Одним з найкращих методів скоротити витрати на весілля є запрошення маленького числа родичів і друзів. Крім цього, замість покупки запрошень, можна виготовити їх самостійно. Хоч на це може знадобитися тривалий час і багато зусиль, але запрошення, зроблені особисто, додадуть індивідуальності і креативу, які ваші рідні оцінять напевно.

Квіти для весілля: Черговий вельми дорогий весільний компонент — квіти в якості прикрас. Бажаєте знати, як відсвяткувати весілля недорого ? Спробуйте купувати квіти лише по сезону вашого регіону. Їх легко дістати і вони недорого коштують. Приміром,  гвоздики або хризантеми.

Музика для весілля: Для того щоб зменшити витрати на оплату співака або музичної групи можна покликати знайомого ді-джея. Найчастіше ді-джей може організувати гарний музичний супровід на високому рівні, застосовуючи CD компіляції. Це може зробити цей день для вас ще більш особливим і романтичним.

Фотографія на весіллі: Весільна фотографія — ще одна частина витрат, яку необхідно враховувати  при вирішенні фінансових питаннь організациї весілля. Дешевим варіантом може стати запрошення родичів або близьких друзів у якості фотографів. Але краще не намагатися заощадити на послугах фотографа, адже фото — це те , що залишається у вас на все життя. Спогади про цей день мають бути яскравими та емоційними, що буде відображено у професійних фотографіях. Перед тим як остаточно вирішити, як відсвяткувати весілля економно і втілити в життя вищезгадані ідеї, вам потрібно визначитися з бюджетом свого весілля, в який вам потрібно вкластися. Оцініть, яку суму ви готові витратити на кожен пункт, і намагайтеся не виходити за рамки бюджету. Дотримуючись цих простих, але дієвих правил, ви зможете не тільки економно відзначити весілля, але і отримати масу теплих і милих серцю вражень.

Читайте також: як обрати весільного фотографа?