Для того, щоб звичайні зображення виглядали більш сложнимі, треба спробувати створення відображених зображень з програмою Adobe Photoshop CS4.

Вам знадобитися копія зображення і Photoshop . Виберіть Файл «Відкрити». Перейдіть в папку, де ви зберегли картинку, яку хочете використовувати, відкрийте її. Якщо вам потрібно зробити які-небудь зміни розміру зображення, зробіть це зараз. В іншому випадку виберіть зображення, натиснувши «Виберіть ». Скопіюйте зображення, натиснувши кнопку «Змінити».

Створений документ у два рази перевищує висоту зображення і однакову ширину. Перевірте розмір зображення, натиснувши на «розмір зображення».

Потім, клацніть «Файл» і відкрийте вкладку «Змінити встановлений на Інший». Введіть значення в ширину, наприклад , 552 PX і висоту, наприклад, 1000 пікселів у ширину.

Тепер потрібно вставити зображення в новий документ, натиснувши на «Змінити», а потім «Вставити». З Move Tool зображення перемістіть, якщо це ще не зроблено. Зробіть новий шар, натиснувши «шар», а потім «Створити» на верхній панелі або, перейшовши в панелі шарів на правій частині робочої області, натиснувши на іконку в нижній частині, яка виглядає як блокнот. Коли в новому діалоговому вікні спливає «шар», дайте йому ім’я або залиште за замовчуванням.

Тепер накладіть копію зображення на новий шар, що буде відображеним. За допомогою Move Tool, вставте його прямо під перше зображення.

На даний момент, ви повинні перевернути копію зображення, тому натисніть «Редагувати перетворення» , тобто Flip Vertical. Це дозволить зображенню стати прямим відображенням першого.

Хоча вже є наше відображення, але воно ще не закінчено. Для створення ефекту зробіть маску шару, натиснувши на шар — маску, тобто Reveal All.

Далі, зробіть градієнт, який йде від чорного до білого за допомогою Gradient Tool. Якщо градієнт ви не побачите, це може бути значок відра фарби під панеллю інструменту. Клацніть чорну стрілку в кутку інструменту відра фарби і виберіть інструмент градієнта. Перевірте прапорець у верхній частині, який буде йти від кольору переднього плану. Потім переконайтеся, що ваші чорний і білий зразки кольору, встановлені. Якщо це не так, клацніть на них, використовуючи палітру кольорів для вибору правильного кольору. Перемістіть градієнт від верхньої частини відображення вниз. Якщо ви не можете побачити, де одне зображення зупиняється і починається інше, збільшіть його, а потім підштовхніть відображення вниз на кілька пікселів для створення різних прогалин.

На даний момент ви повинні мати гарне, тьмяне відображення . Прот , між двома зображеннями бажано зробити чітку межу, тому для створення лінії використовуйте рядок, вибравши «рядок» з панелі інструментів. Щоб зробити лінію більш гармонійним, додайте кілька стилів шару. Перехід можна зробити, натиснувши на FX. Потім Blending Options .

Натисніть в Layer Style на Gradient Overlay і змініть непрозорість, наприклад , 75 %. Перевірте реверс.
Пограйте зі стилями шару, щоб подивитися на інші ефекти, які можна було б додати.
Нарешті, зменшите непрозорість шару відображення. Виберіть шар і введіть його в розмір. Вирішуйте самі, скільки хочете непрозорості.

Тепер прийшов час для збереження зображення. Перейдіть до файлу «Зберегти» для Web і пристроїв. Все буде оптимізовано для завантаження і відображення на веб-сторінці. Ви можете зберегти його в JPEG, TIFF або PSD.

Ось і все! Легкий спосіб створення відображених зображень для веб-сторінок і перетворення простого дизайну в щось складне та цікаве не займає багато часу.

Джерело