зимняя фотосессия в киевеБагато хто чекає зиму з великим нетерпінням, адже в цей час можна вдосталь насолодитися красивими сніговими пейзажами, пограти в різні зимові ігри і, звичайно ж, влаштувати цікаву фотосесію для себе або своїх друзів.

Зима — це приголомшлива пора року. Вона відкриває стільки можливостей для захоплюючого відпочинку і розваг! Наприклад, взимку ви можете розважатися активно: грати в сніжки, кататися на ковзанах, лижах і санчатах, ліпити сніговиків, будувати снігові фортеці і т. д. А також ви можете влаштувати собі затишний і спокійний відпочинок, приміром, сходивши на неспішну прогулянку по зимовому лісу або посидівши за чашкою гарячого чаю в затишному кафе.

Щоб зафіксувати на пам’ять усю красу і привабливість зими, а також усі неповторні моменти справжнього зимового відпочинку, якраз і згодиться зимна фотосесія. Ось тільки як же її краще провести? Ваш вибір залежатиме від багатьох чинників. Реалізувати зимову фотосесію можна в кожному випадку по-різному.

Так у похмуру і трохи мляву погоду ваша зимова фотосесія може бути побудована в драматичному жанрі: ви можете показати, як природа взимку немов би помирає, щоб лише з приходом весняного тепла відродитися знову. А ось в ясний сонячний зимовий день можна, навпаки, провести фотосесію весело і динамічно, зробивши на пам’ять яскраві знімки справжніх зимових розваг.

Перш ніж вирішити, яка ідея для фотосесії взимку підійде вам краще всього, подумайте над тим, в якому саме місці ви б хотіли провести фотосесію. Для зимових знімків найбільш вдалими вважаються такі місця, як ліс, беріг річки або озера, парк або сквер, — в цих місцях зимова атмосфера відчувається особливо сильно і її легше передати на знімках. Втім, анітрохи не гірше можна зробити фотографії і в умовах типового міського пейзажу: треба лише заздалегідь провести аналіз найбільш снігових вуличок або провулків.

Наступний важливий аспект вашої майбутньої зимової фотосесії — це одяг. У правильно підібраному одязі ви не маєте зливатися з фоном. При цьому під час підбору відповідного одягу приділите увагу деталям, щоб зробити на знімках цікаві акценти: наприклад, знайдіть яскраві валянки або пухнастий шалик з рукавичками, пустотливу шапку з помпоном, справжню російську хустку, м’які навушники — подібні деталі допоможуть посилити зимовий настрій фото.

З реквізиту для зимової фотосесії вам можуть згодитися красиві ялинкові іграшки, яскраві фрукти (яблука, апельсини), незвичайні чашки, яскравий затишний плед. Також, можливо, для втілення ваших ідей для зимової фотосесії знадобляться ще милі плюшеві іграшки, санчата, ковзани або лижі та ін.

Зимою можна отримати дуже цікаві та емоційні знимки, головне — ваші настрій та бажання!