Вінчання в церкві, як і весільна церемонія в РАГСі, — одні з найважливіших і пам’ятних подій у житті. Ці урочистості наповнені моментами радості, романтики і хвилювання. Переглядаючи весільні фотографії, ви не раз у спогадах повертатиметеся до цих моментів.

Для того, щоб спогади були насправді незабутніми, необхідно замовити професійного весільного фотографа як в РАГС, так і для вінчання.

У чому переваги професійного фотографа?

Фотограф, що займається зйомкою весіллів професійно, має багаторічний досвід і кваліфікацію. Також в арсеналі такого фотографа обов’язково наявна професійна техніка, яка робить можливим знімати там, де звичайний фотоапарат дасть тільки змазані і темні знімки. Окрім техніки і досвіду, хороший фотограф має художній смак. Смак — поняття, яке складно описати. Але його наявність дає величезну перевагу. Отже, завдяки наявності досвіду, техніки і художнього смаку ви отримаєте фото, що насправді передають дух, атмосферу і настрій урочистості.

Чому потрібний фотограф на вінчання в церкві?

Вінчання — священний обряд освячення браку в церкві. Цей ритуал наповнений духовністю, повагою до Бога і неповторним відчуттям сакрального. Фотографії з вінчання куди цікавіші і заворожливі, чим банальні фото в РАГСі. Церковна атмосфера зі свічками, що горять, і лампадками, високими стінами храму і іншою святою атрибутикою, є воістину красивою.

фото венчанияфото венчанияфотограф на венчание киевфотограф на венчаниезаказать фото венчания киевфотограф на венчание киев

Замовляючи зйомку вінчання, ви отримуєте:

  • Якісну зйомку вінчання + групові фото після обряду
  • Біля 200 відібраних і оброблених кадрів
  • Обробку усіх фотографій (кольорокорекцію, кадрування, корекцію різкості)
  • Запис всього материалана DVD- диск (за бажанням, відправка через інтернет)

Отримавши красиві фото обрада вашого одруження, ви можете оформити весільну книгу. Незважаючи на поширення електронних способів зберігання і перегляду фотографій, якісний фотодрук на твердому папері продовжує справляти враження при перегляді.

Чи можна заощадити?

Весілля і вінчання — події, що відбуваються раз в житті. Це дуже важливі і неповторні заходи. Хороша пам’ять про них набагато дорожча за тих невеличких грошей, які можна заощадити, замовивши дешевого фотографа. Адже звернувшись до людини, готової знімати недорого, а то і зовсім дешево, ви не отримуєте ніяких гарантій. Більше того, ви навіть можете бути упевненими в тому, що отримаєте фото низької якості. Якісні фото коштують своїх грошей. Це і вартість техніки і багаторічний стаж і витрати на рекламу.

Замовляючи професійного фотографа, ви ніколи не пошкодуєте.