Чи потрібен фотограф на хрещення?

Хрещення — це подія, що здійснюються раз в житті. Обряд хрещення покликаний відкрити ворота духовного світу для людини. Зрозуміло, що обряд є украй важливим і пам’ять про нього повинна зберегтися у сімейному альбомі у вигляді красивих фотографій і якісного відео.

Чи замовляти фотографа на хрестини?

Відповідь однозначна, звичайно ж ТАК. Якісні фото — запорука хорошої пам’яті про таку урочисту подію. Буває, що хресні батьки про це навіть не замислюються. Хтось з гостей може узяти із собою якусь камеру, але про хороші фотографії у такому разі говорити не доводиться. Адже зйомка в церкві — одна з найскладніших для фото чи відео. Як правило, в православних храмах панує темрява. Отож для фотографа це справжній виклик, особливо враховуючи той факт, що в церкві небажано, а часто і зовсім заборонено, використання спалахів. Щоб в таких умовах отримати якісні фотографії (яскраві, різкі, з правильним перенесенням кольорів) потрібна професійна техніка і багаторічний стаж її користування. Саме тому така робота під силу лише професійному фотографові.

Враховуючи, що хрестини — подія що відбувається раз в житті, економити на фотографові однозначно не варто. Замовивши фотографа-аматора клієнт отримає дуже низькоякісні знімки. Треба розуміти, що повторну зйомку крещення, на жаль, провести не можна.

Замовити якісні послуги фотографа на хрещення в Києві за адекватною ціною можно на цьому сайті, треба лише зв’язатися із фотографом через контакти.

 

Як проводити весільну фотосесію взимку?

Зима — теж доволі популярна пора року для проведення весіль. У зв’язку з цим багато пар замислюються про те, як і де фотографуватися взимку?

Зима не є перешкодою для фотосесії на вулиці

Попри те, що на вулиці холодно, всеодно можна отримати гарні весільні фотографії. Треба лише з розумом підходити до організації цього процесу.
романтичное свадебное фото зимой

Не варто вибирати місця для прогулянки, де треба багатоходити пішки. Наприклад, Пирогово чи Феофанія не підходять для цього. Коли на вулиці холодна погода, фотографуватися треба швидко. Тобто робити кілька фото і їхати далі у наступнє місце. Не варто залишатися на одному місці більше 15 хвилин. Таким чином ніхто не замерзне і усім буде комфортно.

Фото у приміщеннях

Взимку або пізньою осінню завжди варто себе підстраховувати. Погода може бути несподіваною. Може піти дощ або сильний сніг, які зроблять фотопрогулянку на відкритому повітрі неможливою. Саме тому досвідчені весільні фотографи рекомендують орендувати для таких цілей фотостудії.

Однієї години у студії буде досить, щоб отримати чудові знімки в декорованому оточенні, при цьому абсолютно не турбуючись про погоду на вулиці.

Окрім фотостудій цікавим вибором будуть музеї і інші красиві приміщення. Наприклад, Шоколадний будиночок.

фото зала модерн

Ця унікальна споруда є колишнім графським особняком, побудованим на рубежі 19 і 20 сторіч. Зали Шоколадного будиночка виконані в різних стилях від бароко до класицизму. Це місце дуже підходить для весільних фотосесій.

Таким чином стає зрозумілим, що при бажанні хороші фото можна отримати у будь-яку пору року. Будь це зима чи літо!

Фотосесії в українському стилі від Olegasphoto

Фотосесія — це завжди гарно. Проводити фотосесію можна з конкретної причини, а можна і просто так для підняття настрою. При замовленні такої послуги від професійного фотографа, маса позитивних емоцій забезпечена.

При організації фотографування перше питання, які виникає — це її тематика. Не завжди буває легко визначитися з тим, як краще фотографуватися. Дуже популярними на сьогодні являються фотосесії в українському стилі. Фото у вышивашках та национальних костюмах мають неперевершений колорит та автентичність.

фото в українському стилі

У зв’язку з цим Olegasphoto надає послуги щодо проведення таких фотозйомок. Але наступне питання це:

Де саме фотографуватися у Києві?

Місто Київ надає величезний вибір місць для фотосесій у національній одежі.

Почати варто з Пирогово, музею народного господарства під відкритим небом. Варто сказати, що воно є найпривабливішим місцем для фотосесій в українському стилі. Місцевий ландшафт просто ідеален для цього.

Свадьба в украинском стиле

При чому, що характерно, в українському стилі сьогодні популярно не просто фотографуватися, але і проводити весілля. Наприклад ось на цьому відео можна подивитися, як це виглядає:

Весілля в українському стилі — захід мальовничий і барвистий. Кожне весілля має бути унікальним, таким, що запам’ятовується назавжди. Цим вимогам відповідає проведення свята у національному стилі.

весілля в українському стилі

Особливо запам’ятовується свято після того, як будуть зроблені якісні фотографії та відео, що можна буде проглядати сім’єю нескінченну кількість. Адже спогади — одна з найцінніших речей у житті.

P.S. Olegasphoto не надає національну одежу в оренду.

Скільки коштує предметне фото?

Предметне фотографування — поширений тип комерційної фотографії. В першу чергу фото предметів затребувано інтернет магазинами для презентації своїх товарів. Адже якісні фотографії на сайті інтернет-магазину — це великий бонус для потенційних покупців.

Ціна на предметне фотографування істотно варіюється залежно від характеру замовлення. Основні параметри, що впливають на вартість предметної зйомки :

 •     кількість одиниць продукції
 •     зовнішні параметри предметів
 •     побажання по обробці

1. Кількість одиниць продукції

Це базовий параметр. Треба розуміти, що навіть якщо треба зробити 2-3 фотографії, це коштуватиме так само як 10 штук. В силу такого поняття, як мінімальне замовлення, що включає: виїзд фотографа, транспортування необхідної техніки, облаштування робочого місця для зйомки, безпосередньо зйомку і обробку фото.

2. Зовнішні параметри предметів

При великих замовленнях надаються знижки, але це не відноситися до зйомки складних предметів. Наприклад:

 •     прозорі вироби (пляшки, упаковки)
 •     речі з бликующими поверхнями (окуляри, металеві поверхні)
 •     мініатюрні предмети (колекційні монети)
 •     та інше

Зйомка вищеперелічених виробів коштуватиме дорожче за звичайні предмети.

Окремо варто згадати про ювелірні вироби. Це — найскладніший та найдорожчий вид роботи. Ювелірні вироби — найбільш складні для фотографії. Велика кількість бликующих поверхонь і мініатюрні розміри роблять таку зйомку украй трудомісткою як на етапі зйомки, так і обробки.

Через вишченаведені чинники фотографові перед зйомкою дуже важливо знати, якого роду предмети треба буде фотографувати. Оскільки різні поверхні вимагають різного підходу і апаратури.

3. Побажання по обробці

Стандартна обробка має на увазі створення фотографії, де виразно видно предмет на однорідному фоні (він може бути як білим, так іншого кольору). Детальніша обробка має на увазі виправлення різних візуальних дефектів товару. Наприклад: стирання плям, ретуш подряпин, видалення бирок і так далі . Така робота оплачується окремо.

Детальніше про предметне фото від Olegasphoto

Скільки має коштувати фотограф на весілля?

Ціни на послуги фотографа на весілля в Києві дуже різноманітні. Щоб визначитися з тим, скільки варто платити за фото чи відео на весілля, треба розібратися в тому, від чого власне залежить ціна на таку роботу. Отож.

Кваліфікація фотографа

Існує велика різниця в якості роботи і вартості зйомки залежно від того, хто безпосередньо зніматиме ваше весілля. Нерідко через бажання заощадити люди замовляють зйомку весілля у фотографів-аматорів. Нічим хорошим така економія не закінчується. Знімки відверто поганої якості не порадують ані молодожонів, ані їх гостей та родичів.

Техніка, на яку проводиться зйомка

Цей фактор звичайно ж взаємопов’язаний з попереднім пунктом. Новачки рідко можуть мати професійне устаткування. Але фототехніка значною мірою впливає на результат зйомки (щодо цього я написав таку окрему статтю). Фотоапарат з початкової лінійки з бюджетним об’єктивом ніколи не дасть тієї гарної картинки, яка стовідсотково усім зподобається.

Тривалість зйомки

Ціна на зйомку весілля безпосередньо залежить від тривалості замовлення. Це може бути 3 години (РАГС+прогулянка), а цілий день може бути з 10 ранку до 9 вечора або, наприклад,  з 8 ранку до 11 вечора — усе це коштує по-різному.

Дата весілля

Особливість весільних послуг полягає в яскраво вираженій сезонності. Є гарячі місяця, такі як липень, серпень, вересень. А є куди менш популярні, приміром, лютий, січень. Окрім цього, існують більш популярні дати, приміром, 6 червня, 7 червня, 8 серпня і так далі. Чим популярніша конкретна дата, тим вище буде вартість роботи фотографа — ажде заказів на такі дати дуже багато. Тому бронювати послуги фотографа завжди треба завчасно.

Додаткові побажання

Слід розуміти, що стандартна вартість фотографування включає безпосередньо фотозйомку, обробку фотографій і запис матеріалів на диск. Такі послуги, як створення фотоальбому, друк фото, чи розробка слайдшоу робляться за додаткову плату.

Тому, при замовленні фотографа на весілля, треба розуміти, що якщо ви хочете отримати дійсно хороші фотографії, економити не варто. Адже фотографії — це безцінна пам’ять про цей урочистий, зворушливий і романтичний весільний день.

Ще одна стаття за цією ж темою: Скільки коштує фотограф на весілля?

Де фотографуватися на весілля в Києві?

Все ближче і ближче весільний сезон. У зв’язку з цим для багатьох пар стає нагальним питання про те, де саме фотографуватися у місті Києві.

Якщо ви звертаєтеся до професійного фотографа, який створить маршрут для фотосесії та все продумає, про це можно взагалі не турбуватися. Але все ж таки ознайомитися з популярними місцями для фотографування ніколи не є зайвим. Більш детально про локації для фотосесій можно почитати отут:

Чи можно знайти фотографа у Києві недорого?

Через перенасиченість ринку знайти гарного фахівця сьогодні нелегко. Чи можна знайти фотографа у Києві недорого? Дуже просто. Людей, готових знімати недорого, а то і зовсім за їжу, з надлишком. Чи можна їх називати фотографами? Ні.

Як знайти професійного фотографа?

Враховуючи велику пропозицію фотопослуг, варто відноситься до пошуку фотографа дуже помірковано. Людина, яку ви виберете навмання, швидше за все просто згає ваш час і не виконає замовлення на належному рівні. Професійна робота вимагає досвіду, безлічі знань і відповідального підходу. Ці три чинники зустрічаються украй рідко сьогодні. Найпоширеніше, що сьогодні пропонують, це — низькі ціни. Адже кількість «фахівців» росте з кожним проданим фотоапаратом в магазинах фототехніки. Таким чином люди, що купили зеркалку 2 місяці тому, готові знімати за 100грн (чи взагалі безкоштовно) — аби їх кудись покликали знімати. Особливо це стосується весільної фотографії. Ви так само можете знімати на свій телефон — різниці в якості не буде. Тільки заощадите свій час.

На що слід звертати увагу, коли ви шукаєте професійного фотографа у Києві?

 • По-перше, професійний фотограф не знімає зовсім дешево. Це обумовлено великими витратами на техніку, самоосвіту, вкладення в рекламу і трудомісткість процесу зйомки та обробки фотографій.
 • По-друге, людина з досвідом має свій сайт та портфоліо. Люди, рекламуючі свої послуги на безкоштовних хостингах або ж тільки на сторінках у соц мережах, це — завжди новачки. Людина, що займається фотографією давно і серйозно, матиме хороший сайт з пристойним портфоліо.
 • По-третє, не варто звертати увагу на численну рекламу. Шукати фотографа треба через пошукові системи, не звертаючи уваги на настирливі рекламні оголошення. Непомірна кількість реклами говорить лише про величезну кількість людей, які бажають легких грошей через натискання на кнопку. Створити рекламне оголошення є набагато простішим, аніж довго і старанно просувати свій сайт.

Отож, якщо вам потрібні якісні послуги професійного фотографа у Києві, звертайтися до Olegasphoto.

Ще одна стаття щодо замовлення фотографа:

http://olegasphoto.com.ua/index.php/gde-zakazat-fotografa-v-kieve/

Чим весільний кліп кращий за весільний фільм?

Замислюючись про замовлення відеозйомки на весілля, варто неодмінно ознайомитися з типами послуг, які надають весільні відеооператори. На сьогодні найбільш популярним і переважним є замовлення весільного відеокліпа. Попри те, що  відеооператори старого загартування продовжують продавати послуги весільних фільмів.

У чому відмінність весільного фільму і кліпу?

Спершу — це тривалість. Фільм, як випливає з назви, триває більше години. Кліп же — це ролик близько 10 хвилин. Але тривалість ця не єдина відмінність.

Весільні фільми — продукт застарілий. Це, по суті, документальне склеювання усього знятого матеріалу за весільний день. Цікаві, нецікаві — усі моменти будуть присутніми у весільному фільмі. У чому і полягає його головний недолік. Такий відеоматеріал складно дивитися, оскільки в нім бракує родзинки і монтажу. Дуже рідко весільні фільми проглядають до кінця більше кілька разів.

Окрім тривалості і характеру монтажу, весільні фільми найчастіше знімають на застарілу техніку.  Технології не стоять на місці і сучасна техніка дає абсолютно іншу картинку.

Приклад весільного фільму

Весільний кліп — це результат зйомки на сучасне устаткування з подальшим ретельним компьютерним монтажем. Весільні кліпи завжди цікаві для перегляду, емоційно насичені і повні подій. Їх захоплююче переглядати величезну кількість разів і вони не набридають. Не варто побоюватися, що у відносно короткому весільному кліпі буде щось упущено. Грамотний професійний відеомонтаж дозволяє помістити усі найважливіші і цікавіші моменти в один відеоролик, який буде лаконічним і насиченим.

Приклад весільного відеокліпа :

Відкриття весільного порталу Wedding Ukraine

Березень 2015 року ознаменувався такою подією, як відкриття порталу wedding-ukraine.com.ua.

Весільний портал WeddingUkraine.com.ua  — сайт, що надає вичерпну інформацію про підготовку і проведення весіль на Україні. Відвідувачам сайту надається можливість ознайомитися із весільними трендами та звичаями, дізнатися, за якими критеріями краще вибирати фахівців для проведення весілля (весільні агентства, музиканти, ресторани, фотографи, відеооператори, ведучі і так далі), подивитися місця для проведення фотосесії і багато іншого.

Практичну користь несе в собі каталог весільних фірм. Вибравши відповідну рубрику, відвідувач може вибрати конкретного підрядника з весільних послуг.

На сайті wedding-ukraine.com.ua існує можливість додавання інформації. Є такі варіанти публікації матеріалів:

 • додання фірми у каталог
 • публикація статей

З умовами публікації можна ознайомитися за наступним посиланням:
http://wedding-ukraine.com.ua/registration/

 

«Wedding Ukraine — Ваш портал у світ весіль»!

wedding