Ціни на послуги фотографа на весілля в Києві дуже різноманітні. Щоб визначитися з тим, скільки варто платити за фото чи відео на весілля, треба розібратися в тому, від чого власне залежить ціна на таку роботу. Отож.

Кваліфікація фотографа

Існує велика різниця в якості роботи і вартості зйомки залежно від того, хто безпосередньо зніматиме ваше весілля. Нерідко через бажання заощадити люди замовляють зйомку весілля у фотографів-аматорів. Нічим хорошим така економія не закінчується. Знімки відверто поганої якості не порадують ані молодожонів, ані їх гостей та родичів.

Техніка, на яку проводиться зйомка

Цей фактор звичайно ж взаємопов’язаний з попереднім пунктом. Новачки рідко можуть мати професійне устаткування. Але фототехніка значною мірою впливає на результат зйомки (щодо цього я написав таку окрему статтю). Фотоапарат з початкової лінійки з бюджетним об’єктивом ніколи не дасть тієї гарної картинки, яка стовідсотково усім зподобається.

Тривалість зйомки

Ціна на зйомку весілля безпосередньо залежить від тривалості замовлення. Це може бути 3 години (РАГС+прогулянка), а цілий день може бути з 10 ранку до 9 вечора або, наприклад,  з 8 ранку до 11 вечора — усе це коштує по-різному.

Дата весілля

Особливість весільних послуг полягає в яскраво вираженій сезонності. Є гарячі місяця, такі як липень, серпень, вересень. А є куди менш популярні, приміром, лютий, січень. Окрім цього, існують більш популярні дати, приміром, 6 червня, 7 червня, 8 серпня і так далі. Чим популярніша конкретна дата, тим вище буде вартість роботи фотографа — ажде заказів на такі дати дуже багато. Тому бронювати послуги фотографа завжди треба завчасно.

Додаткові побажання

Слід розуміти, що стандартна вартість фотографування включає безпосередньо фотозйомку, обробку фотографій і запис матеріалів на диск. Такі послуги, як створення фотоальбому, друк фото, чи розробка слайдшоу робляться за додаткову плату.

Тому, при замовленні фотографа на весілля, треба розуміти, що якщо ви хочете отримати дійсно хороші фотографії, економити не варто. Адже фотографії — це безцінна пам’ять про цей урочистий, зворушливий і романтичний весільний день.

Ще одна стаття за цією ж темою: Скільки коштує фотограф на весілля?