Завжди приємно отримувати подарунки. Але, погодьтеся, не менш приємно і дарувати, адже краща нагорода для нас — щирий захват людини, викликаний вдало вибраним презентом, будь то подарунок на ювілей шефа або подарунок для другої половинки (наприклад, композицiю з квiтiв).

У сучасному світі традиція дарування подарунків набула особливого значення. Саме сьогодні, в століття істинного достатку, виникає і складність вибору. Адже так хочеться порадувати близьку людину чимось особливим, таким, щоб цей презент зайняв гідне місце не просто на полиці, а й в серці того, кому він призначений. Хороші подарунки вибрати непросто.

Існує думка, що набагато складніше обирати подарунки для сильній статі. Виявляється, чоловіки досить вередливі. Хоча завжди вважалося, що вибирати подарунки для пані теж непросто. Звичайно, чоловік з властивою йому витримкою не подасть виду, якщо ви не вгадаєте з презентом, проте незабаром вiн забуде про дрібничку. Як же хочеться йому догодити, особливо якщо йдеться про коханую людину. Адже вибрати відповідний подарунок для чоловіка — це означає продемонструвати йому свою любов у черговий раз.

Звичайно, можна подарувати щось традиційне, проте такий подарунок, напевно, доставить мало радості і викличе лише ввічливу посмішку вдячності. Не хотілося б подарувати і те, що у вашого чоловіка вже є. Наприклад, діловий чоловік напевно з радістю прийняв би дисижн-мейкер. Він гарантовано буде в захваті від цього пристрою, який покликаний полегшувати життя ділових людей і допомагати планувати різні завдання, правильно розставляти пріоритети. Представники сильної статі обожнюють не лише всілякі гаджети, але і люблять, не менше ніж жінки, оточувати себе милими серцю речами. Тільки якщо в жіночому випадку це можуть бути, наприклад, італійські статуетки, то чоловік вважатиме за краще милуватися дорогим подарунком — шахами ручної роботи або оригінальною попільничкою. Серед чоловіків є велика кількість любителів антикваріату. Якщо ви не можете дозволити тобі античну рідкість, купите йому ретро телефон, стилізований під моду початку двадцятого століття.

У будь-якому випадку, угодить з подарунком складно. Але завжди можна замовити квіти. Адже перевага того, хто готується подарувати що-небудь близькій людині в тому, що ви напевно вже обізнані про його смаки і переваги. Наприклад, ви знаєте, що коньячница з підігріванням напевно припаде йому до душі, адже він — справжній поціновувач хорошого коньяку. Чи знаєте, що запальничка Zippo порадує того, хто любить покурити хороші сигарети.

Дорогі подарунки також підходять не в усіх випадках. Наприклад, якщо ви зовсім нещодавно один одного знаєте, або йдеться про те, які вибрати подарунки колегам, краще придбати щось нейтральне, не кричуще. Або купити таку річ, про вартість якої людина не здогадається. Пам’ятайте — головне, щоб презент був дорогий як пам’ять про прекрасні моменти життя. Керуйтеся цим правилом, навіть вибираючи корпоративні подарунки. Якщо ви дійсно даруєте від чистого серця, то презент не лише приємно здивує, але і завжди служитиме нагадуванням про дарувальника.