Кожна мама бажає бачити свою дитину одягненою не лише в зручний і комфортний одяг але також, щоб вона була модною і стильною річчю. При цьому не так важливо, щоб вона була дорогою, головне — мати добрий смак.

Що пропонують модні дизайнери молодому поколінню?

Хоча створення дитячої моди давно вже стало окремим напрямом модної індустрії, сезон 2017 року крокує упевнено нарівні з дорослою модою. Багато дизайнерів, намагаючись утілити мрії підростаючого покоління бути схожими на мам і пап, створюють моделі для дітей, в яких є присутніми деталі з дорослих моделей. Але при цьому, враховуючи вік модників, одежа досить яскрава і барвиста на вигляд, на ній є присутніми мультяшні герої, забавні зображення, всілякі аплікації.

Для створення модних образів повсякденного одягу цей сезон пропонує багатошарові наряди. Вони складатимуться з джинсів, сорочок, толстовців, кед, чобіт і інших нарядів та модних аксесуарів.

Дуже оригінально виглядає стиль бохо в дитячому одязі, дизайнери постаралися виразити все красу і неповторність образів в цьому напрямі.

Модний і стильний одяг для хлопчиків і дівчаток прикрашають ілюстраціями та образами улюблених героїв мультфільмів. Цей сезон зробив головним напрямом анималистичні зображення, які злегка потіснили квітковий напрям. Особливо на душу вони припали юним модницям. Такі речі є присутніми зараз на футболках, дитячих зимових куртках на Extremestyle та іншому одязі.

Досить популярні і всілякі написи на одежі.

Дівчатка нині носять пальто і півпальта, декоровані штучним хутром, джинсові комбінезони, які є точною копією дорослих моделей. Для літнього сезону модницям приготовані сарафани, на яких нанесені хитромудрі візерунки, ромби, смужка, і така модна клітина. Що стосується взуття, то популярними стали кеды і сандалі, відповідні практично до усього дитячого одягу.

Головними напрямами моди хлопчика, вважається вуличний і класичний стиль. Правильно підібраний одяг, робить юних модників, схожими на справжніх чоловіків, надаючи створеному образу елегантність і мужність. Так само як на одязі дівчаток, є всілякі принты, які поєднуються із спортивною тематикою. Дизайнери приготували для хлопчиків стильні пуховики, спортивні куртки, елегантні пальта, які відрізняються від дорослих моделей, маленькими розмірами.

Тканини

Для пошиття дитячого одягу використовуються тільки натуральні тканини і особливе місце серед них займають льон і бавовна. Ці тканини відрізняються своєю гігроскопічністю і гипоаллергенностью, вони добре пропускають повітря і приємні для тіла, що має велике значення для дитячого організму. Не меньш популярні велюр, джинса і вельвет, а так само трикотаж. Ці тканини підходять для пошиття літнього одягу.

Забарвлення

Колірна гамма моделей для дітей, на думку фахівців, повинна відповідати віковій групі. Щоб дитина виросла сучасною і уміла розбиратися в усіх тонкощах, мала правильний образ та добрий смак, треба ці знання прищеплювати з дитячих років. Але якщо батьки в цьому недостатньо компетентні, то в цьому можуть допомогти грамотні фахівці на сайті, здатні допомогти у виборі модного і стильного одягу для дитини.