українською

Як відсвяткувати весілля недорого?

Ви хвилюєтеся за передвесільні витрати та підшукуєте ідеї, за допомогою яких можна зменшити ці витрати? Якщо це так, ось кілька порад як відсвяткувати весілля недорого.

Як недорого відсвяткувати весілля? Весільний день — це захоплюючий і найемоційніший день у житті кожної людини. Приготування до весільного дня вимагає багато часу і зусиль. Проте середньостатистична вартість весілля в наші дні досить висока, тому пари все частіше обирають оригінальні та творчі шляхи економії коштів для власного весілля. Економити можна на усьому: на платті для нареченої, обручках, прикрасах на весіллі, на урочистому столі. Все потрібно планувати в рамках з вашим бюджетом, в іншому випадку весілля може коштувати вам дуже дорого. Щоб зменшити витрати на весілля необхідно скоротити або виключити певні підготовчі етапи.

Плаття для нареченої: Будь-яка наречена завжди дивиться на сукню своєї мрії, яка може насправді дуже дорого коштувати. Але можна купувати сукню для нареченої і в не дуже відомому і економному магазині, а потім підігнати його під свої розміри. Інший метод — придбати весільну сукню, що була у використанні, або орендувати її. Оренда дасть вам можливість не тільки одягти сукню про яку ви мріяли, але й дозволить заощадити пристойну суму.

Урочистий стіл: Їжа — сама фінансово накладна частина весілля, і ви зможете трохи заощадити, якшо заберете м’ясо з меню або якшо організуєте фуршет зі шведським столом. Може бути непоганим варіантом використання особистого бару або домашнього вина. Можна дістати непогану знижку якщо домовитися з яким-небудь магазином обслуговувати ваше весілля.

Запрошення на весілля: Одним з найкращих методів скоротити витрати на весілля є запрошення маленького числа родичів і друзів. Крім цього, замість покупки запрошень, можна виготовити їх самостійно. Хоч на це може знадобитися тривалий час і багато зусиль, але запрошення, зроблені особисто, додадуть індивідуальності і креативу, які ваші рідні оцінять напевно.

Квіти для весілля: Черговий вельми дорогий весільний компонент — квіти в якості прикрас. Бажаєте знати, як відсвяткувати весілля недорого ? Спробуйте купувати квіти лише по сезону вашого регіону. Їх легко дістати і вони недорого коштують. Приміром,  гвоздики або хризантеми.

Музика для весілля: Для того щоб зменшити витрати на оплату співака або музичної групи можна покликати знайомого ді-джея. Найчастіше ді-джей може організувати гарний музичний супровід на високому рівні, застосовуючи CD компіляції. Це може зробити цей день для вас ще більш особливим і романтичним.

Фотографія на весіллі: Весільна фотографія — ще одна частина витрат, яку необхідно враховувати  при вирішенні фінансових питаннь організациї весілля. Дешевим варіантом може стати запрошення родичів або близьких друзів у якості фотографів. Але краще не намагатися заощадити на послугах фотографа, адже фото — це те , що залишається у вас на все життя. Спогади про цей день мають бути яскравими та емоційними, що буде відображено у професійних фотографіях. Перед тим як остаточно вирішити, як відсвяткувати весілля економно і втілити в життя вищезгадані ідеї, вам потрібно визначитися з бюджетом свого весілля, в який вам потрібно вкластися. Оцініть, яку суму ви готові витратити на кожен пункт, і намагайтеся не виходити за рамки бюджету. Дотримуючись цих простих, але дієвих правил, ви зможете не тільки економно відзначити весілля, але і отримати масу теплих і милих серцю вражень.

Читайте також: як обрати весільного фотографа?