українською

Як отримати красиві весільні фотографії?

Якщо ви хочете отримати незабутні весільні фотографії у відмінній якості, треба прочитати цю статтю і запам’ятати деякі моменти:

  1. У цей урочистий день повинен працювати професійний фотограф з досвідом та який має новітнє устаткування.
  2. Перед весіллям треба зустрітися з фотографом і обговорити свої ідеї. Також варто подивитись при зустрічі його портфоліо.
  3. Фотографа треба попередити, про сценарій весільного дня: наприклад, випуск голубів, запальний перший танок молодих, фейєрверки, або катання на конях. Про це треба говорити заздалегідь, тому що фотографові треба буде підготуватися до подій на святі, тобто змінити об’єктив, поміняти налаштування, встановити штатив і додаткове світло.

Про організацію весілля і весільної прогулянки.

Чим більше ви обговорите з фотографом організаційних моментів, тим краще буде ваша співпраця.

  • На прогулянку і фотосесію треба виділити мінімум 2 — 3 години. Цей час розрахований на декілька місцевістей, час на переїзд теж треба враховувати.
  • Перед весіллям треба здзвонитися з водієм весільного автомобіля і розповісти про маршрут поїздки, щоб водій подумав, як краще всього проїхати, зберігаючи час. Бували випадки, що шофер не знав в якому місці припаркуватися і куди їхати, щоб такого не сталося, поговорите з водієм заздалегідь, але не в день весілля;
  • Під час весілля час кожному гостю природно не приділиш, так що коли буде фотопрогулянка, краще всього їх залишити з шампанським в затишному місці, і піти чимдалі від них, щоб залишилися тільки жених, наречена і фотограф. Якщо гостей на якийсь час не покинути, то у вас буде безліч фотографій з ними, а при постановочних кадрах на задньому плані потраплятимуть гості, причому, зовсім не вчасно.

Детальніше про замовлення фотографа на весілля в Києві:

http://olegasphoto.com.ua/blog//svadebnoe-foto/