українською

Чи можно знайти фотографа у Києві недорого?

Через перенасиченість ринку знайти гарного фахівця сьогодні нелегко. Чи можна знайти фотографа у Києві недорого? Дуже просто. Людей, готових знімати недорого, а то і зовсім за їжу, з надлишком. Чи можна їх називати фотографами? Ні.

Як знайти професійного фотографа?

Враховуючи велику пропозицію фотопослуг, варто відноситься до пошуку фотографа дуже помірковано. Людина, яку ви виберете навмання, швидше за все просто згає ваш час і не виконає замовлення на належному рівні. Професійна робота вимагає досвіду, безлічі знань і відповідального підходу. Ці три чинники зустрічаються украй рідко сьогодні. Найпоширеніше, що сьогодні пропонують, це — низькі ціни. Адже кількість «фахівців» росте з кожним проданим фотоапаратом в магазинах фототехніки. Таким чином люди, що купили зеркалку 2 місяці тому, готові знімати за 100грн (чи взагалі безкоштовно) — аби їх кудись покликали знімати. Особливо це стосується весільної фотографії. Ви так само можете знімати на свій телефон — різниці в якості не буде. Тільки заощадите свій час.

На що слід звертати увагу, коли ви шукаєте професійного фотографа у Києві?

  • По-перше, професійний фотограф не знімає зовсім дешево. Це обумовлено великими витратами на техніку, самоосвіту, вкладення в рекламу і трудомісткість процесу зйомки та обробки фотографій.
  • По-друге, людина з досвідом має свій сайт та портфоліо. Люди, рекламуючі свої послуги на безкоштовних хостингах або ж тільки на сторінках у соц мережах, це — завжди новачки. Людина, що займається фотографією давно і серйозно, матиме хороший сайт з пристойним портфоліо.
  • По-третє, не варто звертати увагу на численну рекламу. Шукати фотографа треба через пошукові системи, не звертаючи уваги на настирливі рекламні оголошення. Непомірна кількість реклами говорить лише про величезну кількість людей, які бажають легких грошей через натискання на кнопку. Створити рекламне оголошення є набагато простішим, аніж довго і старанно просувати свій сайт.

Отож, якщо вам потрібні якісні послуги професійного фотографа у Києві, звертайтися до Olegasphoto.

Ще одна стаття щодо замовлення фотографа:

http://olegasphoto.com.ua/blog//gde-zakazat-fotografa-v-kieve/