українською

Чим весільний кліп кращий за весільний фільм?

Замислюючись про замовлення відеозйомки на весілля, варто неодмінно ознайомитися з типами послуг, які надають весільні відеооператори. На сьогодні найбільш популярним і переважним є замовлення весільного відеокліпа. Попри те, що  відеооператори старого загартування продовжують продавати послуги весільних фільмів.

У чому відмінність весільного фільму і кліпу?

Спершу — це тривалість. Фільм, як випливає з назви, триває більше години. Кліп же — це ролик близько 10 хвилин. Але тривалість ця не єдина відмінність.

Весільні фільми — продукт застарілий. Це, по суті, документальне склеювання усього знятого матеріалу за весільний день. Цікаві, нецікаві — усі моменти будуть присутніми у весільному фільмі. У чому і полягає його головний недолік. Такий відеоматеріал складно дивитися, оскільки в нім бракує родзинки і монтажу. Дуже рідко весільні фільми проглядають до кінця більше кілька разів.

Окрім тривалості і характеру монтажу, весільні фільми найчастіше знімають на застарілу техніку.  Технології не стоять на місці і сучасна техніка дає абсолютно іншу картинку.

Приклад весільного фільму

Весільний кліп — це результат зйомки на сучасне устаткування з подальшим ретельним компьютерним монтажем. Весільні кліпи завжди цікаві для перегляду, емоційно насичені і повні подій. Їх захоплююче переглядати величезну кількість разів і вони не набридають. Не варто побоюватися, що у відносно короткому весільному кліпі буде щось упущено. Грамотний професійний відеомонтаж дозволяє помістити усі найважливіші і цікавіші моменти в один відеоролик, який буде лаконічним і насиченим.

Приклад весільного відеокліпа :