Перелік найкрасивіших місць для проведення фотосесій на природі в межах Києва.

Андріївський узвіз

Це місце — одна з найромантичніших і містичних архітектурних пам’яток Києва. Реконструкція Андріївського узвозу аніскільки не погіршила привабливість його околиць. Андріївський узвіз зберігає свій старовинний вигляд. Це місце не перестає бути джерелом натхнення для романтичних художніх фотосесій. Андріївський спуск веде з Володимирської та Десятинної вулиці вниз на Контрактову площу. Інтерес представляє не тільки вулиця сама по собі, але і будівлі уздовж вулиці, художні галереї, театри, виставки і художні майстерні, затишні дворики.
Місце підходить для весільної та портретної фотосесії, Love Story, гламурної фотозйомки

Центральний ботанічний сад імені Гришка (біля метро Дружби Народів)

Візитною карткою як ботанічного саду, так і міста Києва в цілому вже давно стали колекції бузку, магнолій і троянд. Ботанічний сад імені Гришка — це краще місце для зйомки в гармонії з природою недалеко від центру міста. Крім бузку, магнолій і троянд тут також зібрані унікальні колекції тропічних і субтропічних рослин, розміщені в оранжереях загальною площею понад 5 тис. квадратних метрів. Однією з найбільших є колекція тропічних орхідей. На території Ботанічного саду розташовується Іонівський монастир, а біля нижнього входу — Видубицький монастир.
Місце відмінно підходить для весільної фотосесії, Love Story

Ботанічний сад імені О. В. Фоміна (біля м. Університет)

Цей невеликий парк, що знаходиться в центрі міста, — одне з найпопулярніших місць Києва для прогулянок. Саме вдалий час для зйомки з квітня по червень — час цвітіння магнолій. Варто відзначити, що для Ботанічного саду Київського університету характерний дуже різноманітний рельєф: тут є як рівнинні ділянки, так і схили різної крутизни та різних напрямків, що дозволяє фотографу використовувати величезну кількість несподіваних ракурсів, вигідно підкреслюють природний антураж.
Ботанічний сад імені О. В. Фоміна підходить для Love Story, фотосесій для дівчат, весільної фотографії

Києво-Печерська Лавра

Територія музею Києво-Печерської лаври в своєму розпорядженні дуже багатьом кількістю історичних архітектурних споруд, ідеально відповідним для найвимогливіших фотографів. На території ви можете побачити багато церков і храмів, дзвіниці, вежі, бібліотеки, музеї, каплиці, друкарню, галереї. Тут багато дерев, що надають цьому святому місцю дуже мальовничий вид в будь-який час року. Києво-Печерська Лавра поділяється на дві частини: Нижню і Верхню. Сьогодні нижня Лавра частково знаходиться у віданні Української Православної Церкви (Московського Патріархату), верхня Лавра частково у віданні національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.
Києво-Печерська Лавра добре підійде для: весільній фотосесії і Love Story.

Михайлівська площа і Софіївська площа

Михайлівська та Софіївська площі — одні з найстаріших площ у Києві. Михайлівська площа сформувалася в ХІІ столітті перед в’їздом у Михайлівський Золотоверхий монастир. А на місці Софійській площі, згідно з переказами, Ярослав Мудрий в 1036 році розгромив печенігів. У той час ця площа була полем поблизу міських стін. Сьогодні тут компактно розміщені старовинні храми Софійський собор і Михайлівський Золотоверхий монастир. Вони радують своєю просторістю, стриманим, але вишуканим оздобленням. Увечері, коли працює освітлення, ці місця стають особливо казковими для зйомки.
Хороші місця для фотопрогулок і зйомки весіль.

Оболонська набережна

Оболонська набережна являє собою одне з найромантичніших місць для фотопрогулок в Києві загальною довжиною близько 4км. Центральний вхід прикрашений клумбами і засаджений молодими вічнозеленими деревами. Це місце вже давно облюбували молодятами. Тут також дійсно ефектними виходять весільні фотографії. А вечірній і нічний пейзаж надає шикарну панораму нічного міста з виблискуючими ліхтарями і довгою прибережній лінією, додає знімкам витончену перспективу і об’ємність.
Оболонська набережна підходить для весільної фотографії і Love Story.

ВДНГ

Експоцентр України — головний заповідник стилю радянського бароко в Україні. Сьогодні це дивовижне місце, яке дісталося Києву з часів СРСР, і унікальний архітектурний комплекс і виставковий центр, і зелена зона відпочинку. На території ВДНХ знаходиться 180 будинків і споруд. З них 20 мають статус історико-культурних пам’яток України. Що важливо для фотографії, гармонія рекреаційної зони доповнена численними ландшафтними алеями, мальовничими озерами, фонтанами, ресторанами і кафе, шашликовими містечками і навіть кемпінгом. Тут часто проводять фотосесії на фоні багатих і рельєфних скульптурних зображень радянської епохи. Це численні колонади, повиті орнаментами з дарами колгоспних полів, барельєфи на аграрні та індустріальні теми, розкішний фонтан, прикрашений кукурудзою і соняшником.
Майже не змінився первинний стиль павільйонів, вся радянська символіка і барельєфи. Найкращі зразки радянських будівель повністю зберегли свій автентичний вигляд.
ВДНГ відмінно підходить для весільних фотосесій, Love Story і фотосесій для дівчат.

Музей Пирогово

В музеї Пирогово під відкритим небом в будь-який час року приємно робити знімки. Навіть якщо погодні умови не дуже розташовують до зйомки, тут завжди можна знайти гарні ракурси. Чудова особливість музею Пирогово в тому, що тут величезна і дуже колоритна місцевість. На території музею розташовано більше 200 автентичних будівель, які символізують різні регіони в певні історичні періоди (XVII-XX століття). Ще одна відмінна особливість музею Пирогово — це різні театралізовані подання, гуляння під час народних свят. На території Пирогово можна часто зустріти людей у національних костюмах, що займаються різними ремеслами того часу — ткаль, ліпників посуду із глини й інших.
Музей Пирогово підходить для: Love Story і фотосесій для дівчат, портфоліо, зйомки репортажів

Мамаєва слобода

Ще один чудовий музей української архітектури та побуту — Козацький селище Мамаєва Слобода. Він розташований відносно недалеко від центру Києва, а його територія дуже зручна для фотозйомки. Тут дуже компактно розміщені різноманітні стародавні будівлі та предмети архітектури: будинки козаків, дерев’яна церква, шинок, козацькі гармати, гончарня, кузня, дерев’яний млин, водяний млин, гарний ставок, пасіка; на території є і домашні тварини.
Якщо порівнювати з Пирогово, тут набагато більше зелені і дерев. Це створює атмосферу затишку і відчуття того, що ви перебуваєте в сьогоденні старовинному українському селі.
Мамаєва слобода підходить для: весільних фотосесій, фотосесій на природі, Love Story і портретної фотографії.

 

Русская версия: Места для фотосессий в Киеве