Як правило, люди завжди замислюються про те, як би виглядати на фото найліпше. Але майстерність фотографії має масу нюансів. І не тільки суто технічних. Наприклад, ви впевнені, що знаєте, як правильно одягнутися на фотозйомку? І як зробити макіяж, щоб він відмінно виглядав на фото?

При виборі одягу на фотозйомку, пам’ятаєте, що вона повинна підкреслювати вашу красу, а не відтягувати всю увагу на себе. З цього випливає, що не варто вибирати надто кричущі, яскраві забарвлення з помітним малюнком. На чорному одязі звичайно не видно півтони. Кросі того, у вечірній та нічний час, темний одяг — табу для зйомки. У ній ви просто зіллєтеся з нічним пейзажем. На білому одязі півтони також не видно, а світло-бежева буде зливатися зі шкірою. Ще невдалим для фотографії вважається зелений: він може надавати шкірі неприємний відтінок.
Візьміть до уваги: фіолетовий і чорний кольори можуть візуально додати вам кілька років на фото.

Макіяж не менш важливий для фотозйомки, ніж одяг. Щоб обличчя на фотографії виглядало відмінно — зверніть увагу на поради візажистів.

  • Очі — головне при макіяжі для фотосесії. Макіяж на фото буде виглядати слабше, ніж він є насправді. Верхні вії тому треба нафарбувати погустіше. Але не перестарайтеся з нижніми. Це може призвести до появи ефекту кіл під очима. Очі варто підкреслити олівцем, розтушувавши його як слід.
  • Вам не обійтися без пудри. Бажано, щоб пудра була з матуючим ефектом. Якщо навіть шкіра не жирна, може так статися, що вона буде блищати на фото. Краще все-таки підстрахуватися і небагато перед зйомкою припудрити обличчя.
  • Ідеально на фотографіях виглядає світла матова помада. Щоб зробити губи спокусливими, злегка нанесіть блиску на середину нижньої губи (але не перестарайтеся, це може створити зайві відблиски на губах).