Обов’язково подумайте перед зйомкою, який результат Ви бажаєте від неї отримати. Які будуть фотографії за жанром та емоційної насиченості, яких фото Вам більше потрібно-великих планів або у повний зріст. В залежності від того, для чого і де Ви хочете використовувати фотографії, фотозйомка буде зроблена так, щоб знімки максимально розкривали ідею зйомки для конкретно поставленої задачі.

Створення образу. Деякі люди не вдаючись до допомоги фахівців, воліють собі самі створити образ. Якщо Ви робите знімки для домашнього користування, цього може виявитися цілком достатньо. Але, якщо Ви надалі плануєте використовувати ці фотографії для модельних агентств, у портфоліо, для реклами і іншого, доведеться докласти максимум зусиль як час самої зйомки, так і при створенні образу. Подумайте про те, чи потрібен Вам візажист, стиліст або перукар. Врахуйте, в студії переважно замовляти послуги професійного візажиста, тому звичайний макіяж і макіяж для студійної фотозйомки істотно відрізняються.

Вибір одягу. Не соромтеся і беріть з собою гору одежди.Конечно, зйомка в студії може вийде приголомшливе якщо Ви обернетеся в шматок тканини і оригінально попозіруете. Тим не менше, коли людина приходить з купою одягу, зрозуміло, що це дуже різноманітить фотосесію. Справа в тому, весь одяг треба випробувати перед камерою. Є речі, які красиво виглядають в житті, але можуть невдало виглядати на фото. І навпаки. Однозначно уникайте одяг з великими написами, малюнками і лейблами (якщо це не жанрова фотосесія, що припускає специфічний образ). Будь звичні й незвичні аксесуари або предмети теж можуть зробити фотографію більш цікавою для глядача. Помилково думати, що білий одяг буде погано виглядати на світлому фоні, а чорна на світлому. Основна особливість роботи в студії — кероване освітлення. Студійне освітлення завдяки різноспрямованим джерелам світла може завжди правильно відокремити модель від фону.

Вибір взуття. Правильно вибирайте взуття. Наприклад, якщо Вам потрібні фото у літньому сарафані, до нього навряд чи підійдуть чобітки (навіть з м’якої шкіри в тон до сарафана). А ось як раз до речі будуть легкі сандалі. Взуття, яку Ви будете використовувати на фотозйомці, повинна бути змінною і чистою.

Процес зйомки. Що стосується самого процесу зйомки, то він залежить від поставленої мети фотосесії. Кожен кадр буде збудований відповідно з поставленим завданням. Щоб в результаті Ви виглядали в кадрі гармонійно, композиційно правильно і природно, Вам буде розказано, яку позу прийняти, як і куди дивитися, які емоції виражати.

Приклади студійних портфоліо від Olegasphoto