Модельне портфоліо складається з двох частин: формальної (обов’язкової) і неформальної (довільній). Обов’язкова частина повинна бути в будь-якому модельному портфоліо.

Ракурси для обов’язкової частини фото портфоліо: анфас, профіль, оборот в три четвертих

Кадрування: крупний план (голова і шия), портрет по груди, портрет по пояс, портрет у повний зріст (загальний план)

Одяг. Потрібні фото в: обтягуючому трико (легкий макіяж), купальнику, нижній білизні, шортах з короткою майкою, вечірній сукні (вечірній макіяж), спортивному одязі, діловому одязі, джинсах і футболці, плащі / пальто.

Варіанти зйомки неформальної частини портфоліо. У довільній частині можна розігрувати невеличкі сценки з життя, щоб показати людину в його природному вигляді. Така зйомка може виходити за межі студії. Наприклад, модель може розмовляти з ким-небудь (в кадрі лише модель) і виражати певні емоції. Модель може знаходитися на робочому місці, на відпочинку, займатися спортом (мета — показати людину в русі) і т.д.

Додатково до основної частини портфоліо модель може реалізувати деякі образи:

Подіумна модель, типова модель (модель під певний, яскраво виражений типаж), примірювальна модель (модель для дизайнерів одягу), real life модель (зіграти звичайної людини перед камерою теж треба вміти), модель для каталогу (образ містить типові риси, мінімум індивідуальності) , етнічна (модель, що має яскраво виражені ознаки визначеної раси / народності), вікова (модель, що представляє конкретну вікову групу), неформальна (нестандартний образ людини — емо, панк, рокер і т.п.)

фотопортфолиопортфолио киевпортфолио в студиифотосессия для портфолиостудийная фотосессияфотосессия для портфолиофото в студиистудийная фотосессиястудийное портфолио киевпортфолио в фотостудиифото для портфолио

Статті  по темі: